Drunk history

10 Kometarze(y) do Drunk history

 1. wolf napisał(a):

  A to ci dopiero niemiła niespodzianka. Wychodzi na to, że mamy burmistrza klamce! Q…a ale jaka ma przy tym nobliwą i pobożna minę. To by się zgadzało z dniem dzisiejszym. Mataczy i kłamie co rusz.

 2. Prezes napisał(a):

  To teraz wiadomo dlaczego pchał się na fotel w gminie.Czuł,że go wywalą z roboty i zlikwidują drogówkę. Miał nóż na gardle – jak to się mówi. Kłamczuch, lejwoda, bajkopisarz z fasadą miministranta. Został zdemaskowany przez CW24.Kariera w powiecie zawisła na włosku. A,że z liska kombinator, to wyruszył na podbój ojczystej prowincji. No i mamy speca łgarza na stanie. Banialuki jakie nam serwuje za 12 koła miesiecznie wylewają się strumieniem, jak wypasiony brzuch z ciasnego garniturka. Rozliczenie niebawm.

 3. Pogromca pasożytów napisał(a):

  Jeżeli w przestrzeni publicznej, pojawiły się wszy, nie udawajcie, że was ten problem nie dotyczy. Gdy choć jeden w społecznej grupie jest nosicielem tych pasożytów, choroba prędzej czy później może dopaść także innych obywateli. Niebezpieczeństwo zostanie zażegnane dopiero wówczas, gdy wszyscy mieszkańcy wezmą sobie sprawę do serca i zaczną działać.Wytępić wszy jest stosunkowo łatwo. Gorzej z przytwierdzonymi gnidami. Trzeba zdecydowanie przykrócić włosa i gęstym grzebieniem ściągnąć pasożyty.

 4. Pacan z Błędowa napisał(a):

  Haha na pyzatej buźce i bogobojnej minie wszysto się rozwinie (tak mówi tatula). Fryzurkę na drugi bok odgarnie przed kłamstwem połknie ślinę i jak na w/w filmie będzie pier…ł co się do łba nawinie.

 5. Okopress napisał(a):

  Mi to on się podoba.Taki jest przeciętny, pospolitej urody i doić potrafi i szkołę ma z Pułtuska

 6. Były fan napisał(a):

  Pamiętam jak kolędował przed wyborami. Z dobrym słowem zawitał pod mój dach. Rozmiękczył moją rodzinę. Zaufaliśmy, oddaliśmy na niego głos.Dzisiaj co się widzi i słyszy to wstyd, że daliśmy się tak nabrać. Dziękujemy za uczciwe nabory i zatrudnienie spośród licznych kandydatów (stanowiska d/s 500+) córeczki koleżki i jednocześnie żonki prezesa GS w Lubieniu Kuj i skoligaconej rodzinnie pani przejętaj min.z DPS w Kowalu. Miało być uczciwie, miała być lepsza jakość. Niestety poszliśmy w dół.Ten reportaż tv oddaje prawdę. Człowiek ów na codzień miły, zaś jako urzędnik posuwa się do cynicznej ignorancji służby i sprawiedliwości społecznej. Z uśmieszkiem na twarzy obywatelowi przytakuje potem odwleka, ucieka … Na koniec człowiek się czuje jakby dostał z fleka. Moja rodzina ma wielki żal, już głosu nie oddamy!

 7. Oczekująca napisał(a):

  A co z mieszkaniami wyprawia. Budynek w Nartach gnije. Zamiast wyremontować dać ludziom. To nie może lepiej sprzedać i zarobić. Publiczne pieniądze władował w remont ośrodka zdrowia ogłosił sprzedaż mieszkań i badał nastroje ludzi.Jego słowa są warte tyle co zeszłoroczny śnieg.Wersje zmienia co chwila. Zawsze mówi że to radni tak zadecydowali a to gówno prawda. Rozmawiałam osobiście z kilkoma nikt nic nie podejmował. Pan Mietek tylko powiedział ze idzie to na sprzedaż. Teraz słychać że ponoć za nasze pieniądze zrobił lokale żeby korzystało starostwo.Nie wspomne o prezencie jaki zrobił z naszego majątku biednej rodzinie ze Szkolnej. Cały Klejzer się temu dziwi.Gdzie jest ta obiecana pomoc mieszkaniowa.Kto ją otrzymał kiedy i gdzie.Dlaczego najlepsze kąski idą do bogatych a nam biednym piachem po oczach.Nie tak miało być panie Marku jeszcze burmistrzu.

 8. Lubieniak napisał(a):

  Jak trzeba coś załatwić w gminie to ciagle go nie ma a jak jest to nie ma czasu. Jeśli przyjmie to zaraz zbywa bo ma ważny telefon ważną sprawę i wyjazdy. My są już nie ważni nasze sprawy też. Nie ma z tym człowiekiem normalnego kontaktu a zapewniał ze będzie dla ludzi. Zwyczajny krętacz z niego jest i basta.

 9. taka prawda? napisał(a):

  Dzień dobry wszystkim! Ja uwazam, ze mozecie co najwyzej Panu Wilinskiemu – SKOCZYC na pukiel jak to sie popularnnie mówi. Ludzi – czytaj mieszkanców to zwyczjnie po prostu nie interesuje. Klamie, czy nie klamie?Klamie jak bura suka to fakt i …klamac bedzie taka natura.

  • kundel zza płota napisał(a):

   Pukiel miękkim robiony. Nikt nie zaryzykuje podskoku na takim materiale. To tak jakby własną ręką się zabić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Seryjne przesyłanie komentarzy z tego samego adresu IP będzie blokowane.

Nie jesteś anonimowy/a/. Twoje IP to: 54.158.219.248